strona głównamapa stronykontaktZrelaksowana młoda kobieta podczas masażu pleców - przed nią kwiaty i świece

Oferta
  Lekko uśmiechnięta młoda kobieta podczas masażu głowy - we włosach płatki czerwonych róż
Serdecznie polecam
fotocisowska.pl
Masaż ujędrniający w Katowicach


Wbrew pozorom wygląd zewnętrzny ma dla nas ogromne znaczenie. Każdy pragnie przecież prezentować się jak najlepiej. W pierwszej kolejności dla samych siebie, ale również po to, aby zwracać na siebie uwagę innych. Niekiedy od tego, jak wyglądamy zależy bardzo dużo — w niektórych zawodach wymaga się konkretnej aparycji i figury. W tym celu stosujemy różne diety i treningi, które pozwalają na uzyskanie i utrzymanie stałej wagi i wysportowanej sylwetki. Warto jednak od czasu do czasu zdecydować się na krok do przodu i poszerzyć podejmowane przez siebie działania o dodatkowe rozwiązania, które mogą wpłynąć na poprawę wyglądu wielu części naszego ciała, w tym również skóry. Wśród takich zabiegów znajduje się oczywiście masaż ujędrniający (Katowice), który bazuje na specjalnych technikach, dzięki którym całe ciało zyskuje jeszcze lepszy wygląd. Jeżeli zależy Ci na tym, aby prezentować się doskonale w każdej sytuacji, to moja oferta jest właśnie dla Ciebie. Serdecznie zapraszam do zapoznania się z nią.

Masaż ujędrniający — Katowice

W ramach mojej szerokiej oferty obejmującej różne rodzaje masażów znajduje się również masaż ujędrniający w Katowicach. Ten wyjątkowy zabieg fizjoterapeutyczny pozwoli Ci się odprężyć i odpocząć, a jednocześnie będzie miał niesamowicie korzystny wpływ na Twoje zdrowie i wygląd Twojego ciała. Dzięki masażom ujędrniającym skóra będzie wyglądać doskonale, będzie elastyczna i odpowiednio naprężona, co w wielu przypadkach jest głównym celem do osiągnięcia przez osoby, które zgłaszają się na masaż ujędrniający w Katowicach. Dedykowany jest osobom o prawidłowej wadze ciała, lub z lekką nadwagą. Wzmacnia napięcie mięśni, uelastycznia obwisłe fałdy skóry, czy zmniejsza cellulit. Zmiany te występują często na pośladkach, na brzuchu i na udach. Właśnie te okolice poddawane są masażowi ujędrniającemu.

Zgodnie z potrzebą masaż ujędrniający może być wykonany jako:

drenaż limfatyczny - przy obrzękach, czy przy występowaniu cellulitu,

wykonane intensywnie elementy masażu klasycznego – przy obwisłych fałdach skóry, lub przy zwiotczeniu mięśni w skutek braku ruchu;

Obie techniki nie mogą być stosowane równocześnie, ponieważ znacznie różnią się od siebie.

Jeśli wybierasz się na wypoczynek podczas którego często zakłada się kostium kąpielowy i odsłania ciało, skorzystaj z kilku takich zabiegów przed wyjazdem.

Czytaj więcej

Wybierz sprawdzoną masażystkę

Jestem profesjonalistką z ponad trzydziestoletnim doświadczeniem w różnych rodzajach masażu. Wykorzystuję swoją wiedzę i umiejętności w pracy, aby pomagać ludziom w zrelaksowaniu się, regeneracji i poprawie ich zdrowia. Doskonale wiem, jak pozytywny wpływ na jakość życia może mieć dobrze wykonany masaż, dlatego dokładam wszelkich starań, aby wykonywane przeze mnie zabiegi były zawsze na możliwie najwyższym poziomie.

Osoby, które zdecydowały się na masaż ujędrniający w Katowicach, będący chętnie wybieraną usługą w moim gabinecie, są w pełni zadowolone z efektów, jakie udało się uzyskać z jego pomocą. Często przesyłają mi swoje pozytywne opinie, w których chwalą profesjonalizm, przyjemną atmosferę oraz atrakcyjne ceny.

Serdecznie zapraszam wszystkich zainteresowanych do kontaktu. W trakcie rozmowy ustalimy wszelkie szczegóły współpracy, a także udzielę odpowiedzi na pytania związane z masażem i jego wpływem na zdrowie i wygląd.


Regulamin Rodo , 40-103 Katowice, ul. Dębowa 16a, tel. 600 942 380 e-mail informacje@masaz-leczniczy.katowice.pl