strona głównamapa stronykontaktZrelaksowana młoda kobieta podczas masażu pleców - przed nią kwiaty i świece

Oferta
Lekko uśmiechnięta młoda kobieta podczas masażu głowy - we włosach płatki czerwonych róż
Serdecznie polecam

fotocisowska.pl
Masaż i drenaż limfatyczny Katowice - cenaCENNIK MASAŻU W KATOWICACH

Ceny zabiegów kształtują się od 40 zł za masaż jednej kończyny / jeden zabieg, do 120 zł. za masaż relaksacyjny lub odchudzający / jeden zabieg. Poniższe ceny są cenami brutto.

  • masaż kończyny górnej lub dolnej - 40 zł.
  • masaż całego kręgosłupa - 60 zł.
  • masaż ud, brzucha i pośladków (drenaż lub klasyczny) - 100 zł.
  • masaż  relaksacyjny (rozluźniający): grzbiet, brzuch, głowa, kończyny górne z dłońmi i dolne ze stopami - 120 zł.
  • drenaż limfatyczny kończyny górnej lub dolnej – 50 zł.
  • masaż odchudzający (bardzo intensywny): grzbiet, brzuch, kończyny górne i dolne - 120 zł.
  • masaż twarzy (wyłącznie leczniczy, po porażeniu nerwu twarzowego) - 50 zł.
  • masaż głowy - 50 zł.
Czytaj więcej

Masaż Katowice - Cena

Choć masaż kojarzony jest najczęściej z relaksem, to stosowany jest też w przypadku rehabilitacji. Jego cena uzależniona jest od jego rodzaju. Do najpopularniejszych typów należy masaż całego kręgosłupa, a także rozluźniający.

Masaż rozluźniający obejmuje grzbiet, brzuch, ręce z dłońmi oraz nogi ze stopami. Jest to kompleksowa usługa, po której każdy poczuje się zrelaksowany i odprężony. Cena takiego masażu to zaledwie 120 zł. Jest to świetny pomysł na prezent dla kogoś, kto potrzebuje chwili spokoju. Umów się na taki masaż, jeżeli doskwiera Ci zmęczenie lub czujesz stres.

Osobom cierpiącym na ból pleców zaleca się masaż całego kręgosłupa. Cena masażu w Katowicach to jedynie 60 zł. Po przeprowadzeniu tego rodzaju masażu poczuć można ulgę od bólu, który ogranicza sprawność ruchową i wyklucza z niektórych aktywności ruchowych.

Istnieje też możliwość umówienia się na masaż poszczególnych partii ciała, na przykład twarzy czy głowy. Masaż twarzy jest formą rehabilitacji po porażeniu nerwu twarzowego.

Drenaż limfatyczny Katowice — cena

Na popularności zyskuje w ostatnim czasie drenaż limfatyczny. Coraz więcej osób ma pracę przed ekranem komputera. Z tego powodu większość czasu w pracy spędza się w pozycji siedzącej. Może to negatywnie wpływać na nasze zdrowie. Mój gabinet ma w swojej ofercie drenaż limfatyczny kończyny górnej lub dolnej. Celem drenażu jest pobudzenie układu limfatycznego do pracy. Dzięki temu usunięte zostają zastoiny limfy, będące skutkiem niektórych schorzeń. Obrzęki są o tyle problematyczne, że utrudniają wykonywanie codziennych obowiązków. Cena drenażu limfatycznego w Katowicach jednej kończyny (górnej lub dolnej) to 50 zł.

Na czym dokładnie polega drenaż limfatyczny? Katowice, cena

Zabieg ten może odbywać się manualnie lub za pomocą specjalnego sprzętu. Jednak niezależnie od wybranej metody podzielić go można na dwa główne etapy: etap przesuwania oraz odprężania. W pierwszej fazie chodzi o to, aby limfa zaczęła się przemieszczać w kierunku węzłów chłonnych. Kolejno dochodzi do ponownego napełnienia naczyń limfatycznych.

Dla kogo wskazany jest drenaż limfatyczny w Katowicach? Cena to nie wszystko

Z tego zabiegu korzysta wiele osób zmagających się z obrzękiem nóg, np. łydek. Obrzęki mogą być wynikiem operacji lub urazu, a w przypadku kobiet także po mastektomii. Co więcej, różne choroby, włącznie z cukrzycą, przyczyniają się do zatrzymywania limfy i tworzenia się zastoin. Z drenażu korzystać mogą także osoby chcące zredukować cellulit lub przyspieszyć proces gubienia tkanki tłuszczowej. Na te dolegliwości dobrym sposoben jest drenaż limfatyczny (Katowice). Cena zabiegu w naszym salonie jest bardzo konkurencyjna.Regulamin Rodo , 40-103 Katowice, ul. Dębowa 16a, tel. 600 942 380 e-mail informacje@masaz-leczniczy.katowice.pl