strona głównamapa stronykontaktZrelaksowana młoda kobieta podczas masażu pleców - przed nią kwiaty i świece

Oferta
  Lekko uśmiechnięta młoda kobieta podczas masażu głowy - we włosach płatki czerwonych róż
Serdecznie polecam
fotocisowska.pl
O mnie - Bożena Cisowska, profesjonalna masażystka w Katowicach


Jestem masażystką z ponad trzydziestoletnim stażem, posiadającą dyplom Technika Masażysty, stale zdobywającą doświadczenia i pogłębiającą wiedzę. Usługi masażu prowadzę w profesjonalnym gabinecie w Katowicach.

Pracując w szpitalach i przychodniach zauważyłam jak nie wiele czasami potrzeba, żeby dzięki działaniom specjalistów poprawić jakość życia. Obserwowałam również pozytywny postęp w procesie rehabilitacji narządu ruchu u osób poddających się z cierpliwością i wytrwałością zabiegom profesjonalistów. Duży wpływ na pożądane efekty w poprawie zdrowia odgrywa masaż, którego wykonywanie wybrałam jako sposób niesienia pomocy pacjentom i klientom. Masując, przyczyniam się w miarę możliwości do uzyskania u nich równowagi psychicznej i fizycznej. Uwzględniam indywidualne potrzeby, np. zwiększam napięcia mięśni tam gdzie jest to pożądane, lub zmniejszam je dla niwelowania szkodliwych skutków, usuwam złogi i obrzęki w stawach, czy oddziałuję pośrednio na narządy wewnętrzne skupiając się na konkretnych punktach przy kręgosłupie.

Zachęcam do troszczenia się o kondycję i o ogólny stan zdrowia przy pomocy masażu. Dzięki niemu można pozbyć się bólów kręgosłupa, głowy, czy nóg. Gwarantuję Odpowiednie wykonanie zabiegu, który często działa profilaktycznie zapobiegając rozwijaniu się chorób układu mięśniowego, nerwowego i krwionośnego, przyśpiesza proces zrastania złamanych kości i nie dopuszcza do gromadzenia się limfy po usunięciu węzłów chłonnych.

W moim profesjonalnym gabinecie udzielam porad, sugerując, który rodzaj masaży będzie w konkretnym przypadku najodpowiedniejszy.

Polecam masaż leczniczy, klasyczny, segmentarny, izometryczny, sportowy, relaksacyjny, odchudzający, oraz drenaż limfatyczny.

Proponuję także skorzystanie z masażu dzięki któremu można zażyć relaksu, uwalniając energię życiową, wyciszając emocje, oraz pozbywając się zmęczenia po całym dniu. Po takim zabiegu każdemu wzrośnie poziom radzenia sobie ze stresem i przybędzie optymizmu.


Dyplom - technik masażysta Bożena Cisowska


Regulamin Rodo Bożena Cisowska, 40-103 Katowice, ul. Dębowa 16a, tel. 600 942 380 e-mail informacje@masaz-leczniczy.katowice.pl