strona głównamapa stronykontaktZrelaksowana młoda kobieta podczas masażu pleców - przed nią kwiaty i świece

Oferta  Lekko uśmiechnięta młoda kobieta podczas masażu głowy - we włosach płatki czerwonych róż
Serdecznie polecam
fotocisowska.pl
Masaż odchudzający - Katowice


Wygląd zewnętrzny jest bardzo istotny dla wielu z nas z różnych powodów. Chcemy wyglądać dobrze w każdej sytuacji i właśnie dlatego stosujemy różne diety i ćwiczenia, które pozwalają opanować swoją wagę i wyrzeźbić wymarzoną sylwetkę. Aby uzyskać jeszcze lepsze rezultaty, można jednak skorzystać z dodatkowych i nieinwazyjnych zabiegów fizjoterapeutycznych, które wspomogą cały proces odchudzania. Mowa tutaj oczywiście o masażu odchudzającym (Katowice), który wykonuję dla swoich klientów. Jeżeli szukasz dodatkowych możliwości, które pomogą Ci uzyskać upragnioną figurę, to jesteś teraz w odpowiednim miejscu. Serdecznie zapraszam do zapoznania się z moją bogatą ofertą, a w tym przypadku — z masażem odchudzającym w Katowicach

Masaż odchudzający — Katowice

Masaże od setek lat są wykorzystywane przez ludzkość w różnych celach. Niegdyś stanowiły nawet element rozmaitych rytuałów i były wykorzystywane w lecznictwie, dziś są doskonałym rozwiązaniem dla wielu osób, które poszukują sposobu na relaks, odpoczynek, a także na poprawę jakości swojego życia. Masaże wpływają bardzo pozytywnie na zdrowie i urodę, szczególnie te ukierunkowane na uzyskanie konkretnych efektów. Dzięki nim można uzyskać wymarzony wygląd i sylwetkę, co ma dla wielu osób bardzo duże znaczenie.

To jedyny rodzaj masażu, który może przekraczać granicę bólu. Dzięki zastosowaniu intensywnych technik, masażysta dociera do głębokiej warstwy mięśni po wcześniejszym rozbiciu części komórek tłuszczowych.

Przyśpiesza to metabolizm przyczyniając się do szybszego spalania, a więc do zmniejszenia ich ilości,

  • zmniejsza obciążenie stawów,
  • pośrednio odtłuszcza narządy wewnętrzne,
  • pomaga w zapobieganiu chorobom układu trawiennego, krwionośnego i kostnego,
  • przeciwdziała tworzeniu się obwisłych fałd skóry, co często ma miejsce przy pozbywaniu się niepotrzebnych kilogramów.

Ciało poddane intensywnej terapii manualnej zyskuje sprężystość, jędrność, a także odpowiednie napięcie mięśni. Modelowanie sylwetki, czyli wyszczuplanie i uelastycznianie, wpływa również na samopoczucie. Miło włożyć ubranie, które wcześniej można było oglądać tylko na wystawie, lub na innych kobietach.

Osoba otyła, lub posiadająca dużą nadwagę, często miewa zwiotczałe mięśnie, co spowodowane jest zbyt małą aktywnością fizyczną. Trudno chodzić po schodach, czy podbiec do autobusu, gdy nadmiernie obciążone serce nie może dotlenić całego organizmu, a nogi odmawiają posłuszeństwa. Po serii masaży poprawia się ogólna kondycja, ale trzeba pamiętać, że odchudzanie to długi proces wymagający samodyscypliny, gdyż podstawą jest tu racjonalna dieta. Osoba kontynuująca nieprawidłowe nawyki żywieniowe nie schudnie, lecz pomoże spalić mnóstwo kalorii swojemu masażyście wkładającemu wiele wysiłku w serię zabiegów.

Masaż tego typu nie jest wskazany dla szczupłych, lub posiadających małą nadwagę osób. Dla modelowania ich sylwetki odpowiedni jest masaż klasyczny, lub ujędrniający.

Czytaj więcej

Dlaczego warto postawić na masaż odchudzający w Katowicach?

Po pierwsze dlatego, że lata badań nad technikami masażu umożliwiły ich standaryzację i zebranie w konkretne grupy, a także wykazały ich skuteczność. Wiadomo więc, że są to sprawdzone metody działania, które przynoszą odpowiednie rezultaty. Jako profesjonalistka z ponad trzema dekadami doświadczenia z masażem mogę zapewnić moim klientom wysokiej jakości usługi, co od samego początku mojej działalności jest dla mnie priorytetem. Wykorzystuję swoją wiedzę i umiejętności do wykonywania masaży odchudzających w Katowicach, aby poprawić jakość życia osób, które zgłoszą się do mnie po pomoc.

Moi dotychczasowi klienci często przekazują mi swoje pozytywne opinie, w których chwalą doskonałą atmosferę, atrakcyjne ceny i przede wszystkim profesjonalną pomoc. Jest to dla mnie naprawdę istotne, ponieważ dzięki temu jestem bardziej zmotywowana do pracy.

Jeżeli jesteś zainteresowany masażem odchudzającym w Katowicach lub którymkolwiek innym dostępnym w mojej ofercie, to serdecznie zapraszam do kontaktu. W trakcie rozmowy przedstawię wszystkie szczegóły dotyczące sesji masażu, a także z chęcią udzielę odpowiedzi na wszystkie pytania, co pozwoli rozwiać wszelkie wątpliwości.


Regulamin Rodo , 40-103 Katowice, ul. Dębowa 16a, tel. 600 942 380 e-mail informacje@masaz-leczniczy.katowice.pl