strona głównamapa stronykontaktZrelaksowana młoda kobieta podczas masażu pleców - przed nią kwiaty i świece

Oferta
  Lekko uśmiechnięta młoda kobieta podczas masażu głowy - we włosach płatki czerwonych róż
Serdecznie polecam
fotocisowska.pl
Jak wygląda profesjonalny masaż w naszym gabinecie w Katowicach?


LOKALIZACJA
Nasz gabinet masażu mieści się w Katowicach przy ul. Dębowej 16a.
Poczekalnia i gabinet znajdują się na parterze. Przed wejściem można zostawić samochód.


W POCZEKALNI
Godziny zabiegu ustalane są wcześniej telefonicznie, co pozwala na skrócenie do minimum czasu oczekiwania. Dzięki temu klient nie marnuje czasu.
Po wejściu do poczekalni, należy sprawdzić, czy jest zaświecona czerwona lampka. Jeśli tak, znaczy to, iż w gabinecie jest klient i należy chwilkę zaczekać.

W GABINECIE

Najpierw przeprowadzam wywiad o stanie zdrowia i dostępnych badaniach (np. opis zdjęcia RTG), a później zbieram informacje o przebytych chorobach i stanie zdrowia, co pozwoli mi na ustalenie oczekiwań klienta i prawidłowe wykonanie zabiegu.

Po wywiadzie, klient kładzie się na kozetkę lub siada na krzesełku (zależnie od rodzaju masażu). Aby wejść na kozetkę, można skorzystać ze schodka, który ustawiony jest przy niej.

Jako środki lecznicze, a zarazem poślizgowe, stosuję maści i kremy, a podczas upałów talk. W przypadku masażu segmentarnego i drenażu limfatycznego, nie stosuje się żadnych środków poślizgowych - można je użyć po zabiegu.

W pomieszczeniu jest ciepło i klient nie musi obawiać się, że zmarznie. Można też okryć prześcieradłem te części ciała, które nie są masowane.

Podczas zabiegu, w zależności od potrzeb, zastosuję takie techniki, które oddziaływują:

a. na ciało - układ kostny, krwionośny, limfatyczny, nerwowy, mięśniowy, połączenia stawowe, na tkankę tłuszczową, skórę i tkankę podskórną, pośrednio na narządy wewnętrzne;

b. na samopoczucie - modelowanie sylwetki i na relaks obniżający napięcie lub pobudzający do aktywności.

Masaże są wykonywane manualnie, gdyż gwarantuje to dobrą jakość i precyzję zabiegu. Cała moja uwaga skupiona jest na kliencie. Rozmowy, lub ich brak, poruszaną tematykę, rodzaj muzyki, uzależniam od osobistych upodobań osoby zgłaszającej się do mnie.
po każdym masażu pytam o odczucia, gdyż są one bardzo ważne dla osiągnięcia poprawy kondycji fizycznej jak i psychicznej.

CZAS TRWANIA MASAŻU
Jest on uzależniony od budowy ciała oraz od techniki stosowanej w danym momencie.

Od czasu do czasu przewidziane są niespodzianki, dlatego zapraszam do odwiedzania niniejszej strony, gdzie znaleźć będzie można odpowiednie informacje.

Nie zwlekaj i skorzystaj z profesjonalnego masażu w Katowicach. Skontaktuj się i umów na wizytę


Regulamin Rodo , 40-103 Katowice, ul. Dębowa 16a, tel. 600 942 380 e-mail informacje@masaz-leczniczy.katowice.pl