strona głównamapa stronykontaktZrelaksowana młoda kobieta podczas masażu pleców - przed nią kwiaty i świece

Oferta
  Lekko uśmiechnięta młoda kobieta podczas masażu głowy - we włosach płatki czerwonych róż
Serdecznie polecam
fotocisowska.pl
Masaż klasyczny w Katowicach


Każdy z nas potrzebuje chwili wytchnienia i relaksu, szczególnie po ciężkim dniu w pracy. Odpoczynek ma bardzo duże znaczenie, ponieważ dzięki niemu możemy zregenerować siły do działania. Czasem jednak zwyczajne metody nie przynoszą oczekiwanych rezultatów lub po prostu mamy ochotę bardziej się rozluźnić i skorzystać z jednej z wielu możliwości, które nie tylko są doskonałą opcją na odpoczynek, ale także mają prozdrowotny wpływ na nasze ciało. Taką opcją jest właśnie masaż klasyczny (Katowice). Jeżeli poszukujesz miejsca, w którym skorzystasz z wysokiej jakości usługi tego typu, to doskonale trafiłeś. Serdecznie zapraszam do zapoznania się z moją ofertą.

Masaż klasyczny — Katowice

Masaż to bardzo popularny zabieg fizjoterapeutyczny, który znany jest ludzkości od wieków. Już w starożytności stosowano masaże jako część rytuałów, a także jako formę leczenia bólu czy urazów. Przez lata przybierał on różne formy i ewoluował, a dzięki rozwojowi nauki powstało wiele jego odmian o konkretnych zastosowaniach. Konkretne techniki stały się standardem po przeprowadzeniu odpowiednich badań, ponieważ uznano je za korzystne dla zdrowia zarówno fizycznego, jak i psychicznego. Stosuje się pięć technik składających się na masaż klasyczny. Są to:

  • głaskanie,
  • rozcieranie,
  • ugniatanie,
  • oklepywanie,
  • wibracje.

Stanowią one podstawę do rozluźniania, pobudzania, lub leczenia. Używanie środków poślizgowych (pachnąca oliwka, ujędrniający krem, lecznicza, lub rozgrzewająca maść, bezzapachowy talk w czasie upału, czy w razie uczulenia), wpływa korzystnie na efekty. Najczęstszym zamierzeniem jest poprawienie stanu zdrowia. Dopuszcza się używanie urządzeń mechanicznych w celu wspomagania, jednak nic nie zastąpi terapii manualnej.

Wiele masaży bierze początek z klasycznego. Różne kombinacje i natężenie tworzą:

  • Masaż relaksacyjny,
  • Segmentarny,
  • Ujędrniający,
  • Odchudzający,
  • Izometryczny.

Ich skuteczność zależy w dużym stopniu od umiejętności masażysty potrafiącego odpowiednio modyfikować techniki w miarę potrzeb.

Bardzo polecam masaż klasyczny (Katowice) mający wieloletnie tradycje. Jego skuteczność badano i dokumentowano przez kilkaset lat.

Czytaj więcej

W rozbudowanym katalogu realizowanych przeze mnie usług znajdują się różne rodzaje masażów, w tym oczywiście masaż klasyczny w Katowicach. Jeżeli czujesz, że potrzebujesz takiej formy odpoczynku i pragniesz dać swojemu organizmowi nieco więcej niż zazwyczaj, to masaż będzie idealnym rozwiązaniem.

Dlaczego warto skorzystać z masażu klasycznego w Katowicach?

Działam na rynku już od wielu lat, dlatego wiem, jak wykorzystać swoje ponad trzydziestoletnie doświadczenie i ogromną wiedzę na temat masażu. Od samego początku swojej pracy dbam o to, aby moi klienci byli jak najbardziej zadowoleni z rezultatów zabiegów. Właśnie z tego powodu dokładam wszelkich starań, aby było to dla nich jak najbardziej relaksujące doświadczenie, które jednocześnie wpłynie pozytywnie na poprawę jakości ich życia.

Osoby, które dotychczas zdecydowały się na skorzystanie z moich usług masażu, wystawiają mi bardzo dobre opinie. Najczęściej chwalą one w nich bardzo miłą atmosferę i profesjonalizm, a także doskonałe podejście do klienta i atrakcyjny cennik.

Jeżeli interesuje Cię masaż klasyczny w Katowicach, to uprzejmie proszę o kontakt w celu omówienia szczegółów sesji masażu. W trakcie rozmowy z chęcią odpowiem na wszystkie pytania dotyczące mojej pracy. Serdecznie zapraszam wszystkie osoby, które potrzebują relaksu i odpoczynku na bardzo wysokim poziomie.


Regulamin Rodo , 40-103 Katowice, ul. Dębowa 16a, tel. 600 942 380 e-mail informacje@masaz-leczniczy.katowice.pl